Zabiegi upiększające

Henna brwi i rzęs

Farbowanie brwi i rzęs oraz korekta kształtu brwi podkreślają urodę oka i twarzy. Henna brwi i rzęs sprawia, że brwi nabierają odpowiedniego koloru, a rzęsy wydają się dłuższe i bardziej gęste. Dzięki czemu oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba ich codziennie malować tuszem.

Regulacja brwi

Odpowiednio wymodelowane brwi potrafią całkowicie zmienić wygład twarzy, sprawić, że odmłodnieje, a  rysy staną się nieco bardziej wyraziste. Nawet  najpiękniej wycieniowane oczy i wytuszowane rzęsy nie będą dobrze wyglądać, gdy nie zostaną wyregulowane brwi.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Aby uzyskać naturalny efekt dłuższych i grubszych rzęs stosuje się pojedyncze rzęsy wykonane z wysokiej jakości jedwabiu w połączeniu z włóknem syntetycznym, które umieszcza się bezpośrednio na naturalnych i mocuje specjalnie opracowanym, bezpiecznym klejem(metoda1:1). Zagęszczanie i przedłużanie rzęs nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia.

 

Trwałość sztucznych rzęs jest uzależniona od długości cyklu życia rzęs naturalnych, do których są umocowane. Dodatkowo są one odporne na wodę, co wyklucza przykry efekt rozmazanego makijażu. Aby jak najdłużej zachować idealny wygląd nowych rzęs, należy co jakiś czas je uzupełniać. Jest to spowodowane różnicą w długości cyklu życia naturalnych rzęs. Uzupełnienia rzęs powinny być wykonywane co 2 do 4 tygodni.

Rzęsy można w każdej chwili usunąć. Do odklejania rzęs syntetycznych służy specjalny preparat bezpieczny dla oka.

 

Zalecenia:

 

- Po założeniu rzęs nie wolno przez dwie doby korzystać z sauny lub basenu . Klej musi się związać, proces ten jest stopniowy aby jego struktura była cały czas sprężysta.

- Demakijaż powinien być wykonywany odpowiednimi beztłuszczowymi preparatami

- Nie należy pocierać oczu ponieważ rzęsy mogą ulec uszkodzeniu

 

Zalety:

-wygodne i naturalne
-dodają objętości i wydłużają (bez użycia tuszu)
-wodoodporne
-zawsze podkręcone (koniec z zalotką)
-głębokie spojrzenie i zauważalnie większe oczy

 

Przeciwwskazania do PRZEDŁUŻANIA RZĘS:

-alergie skóry
-podrażnienie skóry okolic oczu
-jęczmień
-zapalenie spojówek
-łzawiące oczy
-zaćma
-zespół suchego oka
-jaskra
-operacje powiek
-inne choroby oczu

Makijaż

Celem makijażu jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej kobiety. Zabieg makijażu pomaga skorygować kształt brwi ,ust oraz podkreślić wyraz oczu a także poprawić ogólny kształt twarzy. Makijaż jest wykonywany za pomocą specjalnych pędzli  oraz kosmetyków (podkłady, pudry, róże, cienie ,kredki, tusze, pomadki, błyszczyki). W zależności od kształtu twarzy wykorzystuje się i odpowiednio nakłada podkłady, korektory, pudry sypkie, róże natomiast w zależności od kształtu oczu odpowiednio aplikuje się cienie i kredki.

 

Makijaż dzienny:  ma delikatny charakter jego najważniejszą cechą jest naturalność i subtelność.  Makijaż ma za zadanie podkreślić urodę kobiety nie przytłaczając intensywnością kolorów lecz spokojnymi stonowanymi barwami.

 

Makijaż wieczorowy(okazjonalny): ma charakter bardziej zdecydowany niż makijaż dzienny musi więc być bardziej wyrazisty. Ponieważ jest zwykle związany z czasem szaleństwa i zabawy może być bardziej śmiały i ekstrawagancki a kolory bardziej odważne i widoczne.

 

Makijaż ślubny: powinien być delikatny, świetlisty i świeży, a jego tonacja zależy od typu urody klientki, sukni i dodatków.

 

Semipermanentne tuszowanie rzęs

Semi-Permanentna Maskara

 

Fantastyczne rozwiązanie problemu tuszowania rzęs na urlopie i nie tylko,

daje efekt wytuszownych, przyciemnionych, pogrubionych i podkręconych rzęs,

w dodatku całkowicie wodoodpornych. Zabieg  polega na nałożeniu na naturalne rzęsy

semi-permanentnego tuszu, który po wyschnięciu staje się wodoodporny. Zabieg jest bezpieczny dla oka oraz całkowicie bezbolesny.

 

Produkt zapewnia pięknie wytuszowane odporne na wodę i nie rozmazujace się rzęsy, które utrzymują się przez okres 3-4tyg.

 

Semi-Permanentne tuszowanie rzęs stanowi idealne uzupełnienie zabiegu przedłużania rzęs  metodą 1:1, wyrównuje dysproporcję w wyglądzie pomiędzy górnymi a dolnymi rzęsami.

 

Nie próbuj samemu zdjąć mascary – może to doprowadzić do wypadania naturalnych rzęs.

 Pamiętaj, że mascara musi być usunięta lub odświeżona po okresie 3-4tygodni.

 

 

Przeciwskazania:

 • choroby alergiczne oczu
 • zapalenie spojówek
 • stany zapalne powiek
 • choroby związane z zanikiem widzenia
 • uczulenie na cykroakrylaty
 • całkowity brak rzes
 • trichotillomania(wyrywania włosów)
 • soczewki kontaktowe(na czas zabiegu powinny zostac ściągnięte)
 • nowotwory
 • stan po świeżo wykonanej plastyce powiek
 • zespół suchego oka
 • silna klaustrofobia